Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kocam ilgisiz bıraktı bende aldatıyorum

  • Liste: 9 Temmuz 2018 20:45
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Merhaba değerli sex itirafları sayfası sakinleri, Hele son 3-4 senedir, kocamla neredeyse hiç sikişmiyoruz. Cinsel açıdan gereksinim duyunca, kendi kendimi tatmin ediyorum. Son vakitlerde sekse olan isteğim iyice arttı ve öyle bir duruma geldi ki, uydudaki yabancı seks kanallarını seyretmeye başladım. Filimlerde sikişen bir çift gördügüm vakit, elim ister istemez amıma kayıyor ve kendi kendimi parmaklamaya başlıyorum. Bunu yapar iken gözlerimi kapatıp yakışıklı bir erkek olan komşumuzla sikiştiğimi hayal ediyorum hep. Karşı komşum (Murat, 24 Y.), aylardan beri aklımdan hiç çıkmıyordu.

 

Birgün kocam kahveye okey oynamaya gitmişti ve hervakitki gibi kahvehane kapanmadan eve gelmeyeceğini biliyordum. Kararımı verdim, uzun vakitdan beri kafamı meşgul eden ‘Komşumla Seks’ fantazimi bugün gerçekleştirecektim. Bütün cesaretimi topladım ve zile bastım. Komşum (Murat) kapıyı açıp beni içeriye çağrı ettikten sonra salona geçtik. Salonda bilgisayar açıktı ve ekranda yarak yalayan kadınların resimleri görünüyordu. Murat, benim bilgisayarı gördüğümü farkedince, utancından renkten renge girdi ve derhal bigisayarın önüne dikildi, ekrandaki seks resimlerini muhafaza etmek amacıyla. Bir elini arkaya götürdü ve el yordamıyla bilgisayarı kapatacak düğmeyi arıyordu.

 

Ben derhal müdahele ettim, “Kapatma kapatma, ne güzel resimler canım, niye kapatıyorsun, bırak açık kalsın gözümüz gönlümüz açılsın biraz!” dedim ve kolundan tutup kendisini ekranın önünden çektim ve resimlere dikkatlice bakmaya başladım. Murat kem küm etmeye başladı: “Bekarlık işte… yalnız yaşayınca bu tür oluyor işte…” gibisinden. Ben de derhal, “Ben evliyim de ne farkı var sanki…” gibi laflar ettim.

 

Murat biraz rahatlamıştı ve seks konusundaki muhabbetimiz iyice koyulaşmıştı. Murat’tan rica ettim ve bilgisayardaki diğer bütün seks resimlerine bakmaya başladık. Elim ister istemez tekrar yavaşça amıma kaydı ve amımı okşamaya başladım. Gülümseyerek Murat’a ve önüne bakıyordum. Eşofmanın altından siki kıpırdamaya ve yavaşça sertleşmeye başlamıştı. O’da benim amıma ve elimin hareketlerine bakıp sikini ovalamaya başladı. Siki kazık gibi olmuştu, neredeyse eşofmanını yırtacaktı.

Daha çok dayanamadım, derhal Murat’a yaklaştım ve eşofmanını boksör şortuyla beraber aşağıya indirdim. Sikini ve taşşaklarını biraz elimle okşadıktan sonra ağzıma aldım ve emmeye başladım. Gırtlağıma kadar sokup sokup çıkarıyordum. Murat bir heykel gibi dikiliyor ve gelmemek amacıyla kendisini tutuyordu. “Rahat olmasını ve ağzıma boşalmasını” söyledim. Birkaç saniye sonra öyle bir geldi ki, dölleri ağzımın kenarlarından taşmaya başladı. Yutabildiğim kadarını yuttum, kalanlarını son damlasına kadar dilimle bir güzel yaladım.

 

Murat iyice bir kendinden geçmisti, “Ben de senin amını yalamak istiyorum!” dedi ve eteğimi yukarı kaldırıp külodumu aşağıya indirdi ve çıkardı. Beni kanepeye sırtüstü yatırdıktan sonra bacaklarımı ayırdı ve diliyle amımı yalamaya başladı. Sonra parmağını amıma sokup çıkarmaya başladı. Parmağını öyle bir kullanıyordu ki neredeyse gelmek üzereydim. Bileğini tuttum ve bundan sonra durmasını söyledim, durdu.

Doğruldum ve sikini tekrar ağzıma alıp yaladım emdim. Aradan iki saniye geçmeden siki tekrardan kazık gibi oldu. “Beni sikmeni istiyorum!” dedim. Beni yere yatırıp bacaklarımı ayırdı ve yavaşça sikini nemlenmiş amıma soktu ve girip çıkmaya başladı. Heyecandan ölecek gibiydim. Yaklaşık yarım saat kadar sikti beni ve amıma boşaldı. Bu yarım saatte ise ben ardı ardına defalarca orgazm oldum. Her saniyesinden devasa beğeni aldım. Daha sonra birer keyif sigarası içtikten sonra oradan ayrılıp kendi dairemize geçtim. Banyo yapıp yatağa uzandım ve kocamın eve dönmesini bekleyerek uykuya daldım…

O günden beri, kocam nevakit kahvehaneye gitse, ben de sonrasında karşı komşum Murat’a geçiyorum ve kendimi siktiriyordum. Kocamın tekrar kahveye gittiği bir akşam üzeri karşı komşum Murat’ı aradım, nasılsın gibilerden. O da bana “Bir süprizi olduğunu, acilen gelmemi istediğini” söyledi. Ben derhal üzerime fıstık yeşili badi, içime sütyen giymedim dolgun göğüslerim belli olsun diye, altıma da kara tayt’ımı giydim. Tayt’ın altına da nasılsa sikişeceğim diyerek külot giymedim. Karşıya geçtim, komşum Murat’ın ziline bastım. Murat kapıyı açtı, “Sevgilim hoşgeldin!” deyip dudaklarımdan öptü. Salona girdiğimde, içeride yabancı iki erkek daha vardı…

Ben şaşırdım, “Murat hayrola, kim şunlar?” diye sordum. Murat, “Sevgilim, şunlar arkadaşlarım Mehmet ve Ali!” dedi. Adamlar ayağa kalkıp, “Memnun olduk!” diyerek ellerini uzattılar. “Ben de memnun oldum.” dedim. Murat arkadaşlarına, “Siz oturun biz geliyoruz.” deyip, bana da, “Sevgilim benimle biraz mutfağa gelirmisin?” dedi. Birlikte mutfağa vardık. “Sevgilim merak etme, sırdaş arkadaşlar! Seni bugün yarrağa doyuracağız hep beraber!” dedi.

Sanki içimde bir yangın vardı, nasıl olacak diye düşünürken salona geçtik. Yere büyükçe sünger bir yatak serdiler. Ali bana yaklaştı ve dudaklarımdan başladı öpmeye. Murat memelerimi okşuyordu. Mehmet ise popomu okşamaktaydı. Ben bir yandan seviniyorum, bir yandan da, duruman nasıl olacak diye düşünüyordum. Ali badimi ve taytımı sıyırdı. Mehmet oldukça soyunmustu, yarağı çok büyük değildi ama damarlıydı. Ben derhal eğilip Mehmet’in yarağını ağzıma aldım. Beni yere yatırdılar. Mehmet çömelik bir vaziyette ağzıma yarağını vermiş yalatıyor, Ali amımı yalıyor, Murat ise sikini elime vermişti. Durum çok nefisti, aynı anda üç adet sik. Ohhh!

Mehmet’in sikini, foterlerini dişleye dişleye yalıyordum, ağzıma sığıyordu. Mehmet iyice kasılmaya başlamıştı ve ağzımdan sikini çıkarıp yere yattı, ben de derhal sikinin üzerine oturdum. Bir yandan altımda sikiyor, bir yandan da memelerimi avuçluyordu ben zıplarken. Ali, “Bak bakalım Neriman, bunu beğenecen mi?” diyerek ağzıma sikini uzattı. Aman Tanrım, o ne? Bu Murat’ın sikinden hem kalın, hem de büyüktü! Hiç bu tür bir sik görmemiştim. Başını dahi ağzıma zor aldım, dilimle sikinin etrafını yalıyordum. Mehmet ise süratli süratli zıplatıyordu, popomdan kavrıya kavrıya alttan amıma sokuyordu. Sonra, “Gelecem galiba…” diyerek beni üzerinden indirdi. Bacaklarım açık bir vaziyette, tekrar sikini ağzıma verdi, yalıyordum.

Boş kalan amıma bu sefer Ali soktu o büyük yarrağını. Bir müddet sonra amım parçalanıyordu sanki, o acıyla Mehmet’in sikini ısırmamla beraber, Mehmet ağzıma patladı. Ali, süratli süratli amıma köklüyordu büyük yarağını. O yüzden kaçamıyordum da. Ağzım dölle dolmuştu ama ben duruman yalıyordum. Ali öyle seri sikiyordu ki, bağırmamam amacıyla ağzımı eşarpla baglamışlardı. Az sonra Ali yere uzandı ve beni üzerine oturttu. Zor alıyordum. Zaten tamamen oturamıyordum sikinin üzerinde.

Bu arada Murat göt deliğimi yalıyordu. Niyetini anladım, net beni götten sikecekti. Bi ara “Lütfen, dayanamam yapma!” dedim, ama ne mümkün, oldukça sikiyle göt deliğime masaj yaptırıyordu bile. Ali’nin üzerine iyice yattim, popomu dışarı iyice çıkarttım. Boşuna direnemezdim, kendi kendime (Kendin ettin kendin buldun kızım!) dedim. Murat sikini göt deliğime kısa sürede yerleştirdi. Canım çok yanıyordu. Ağzım kapalı olmasından onlar ne dediğimi anlamıyordu, ama ben mahvoluyordum. Hem amım, hem göbütün aynı anda ve derhal derhal aynı tempoda sikiliyordu. Mehmet ise kanepeye oturmuş sikiyle oynuyordu.

Ali’nin bir işaret etmesiyle Murat göbütünden çıktı. Beni domalttılar. Ali, “Sana bunu götüne sokacam, hayatın süresince unutamayacan!” diyerek, göt deliğime sokmaya çalışıyordu. Murat popomun yanaklarını elleriyle ayırıyor, Ali ise duruman yerleştirmeye çalışıyordu. Ama zar zor ucu fakat girdi ve çok canım yanıyordu. Tanrım neydi bu? Ali’nin siki, insan siki değil, sanki at siki idi. Ali, işini bilir edası ile yavaş yavaş, çeke soka, sikiyordu ve hızlanmaya başladı. Bir yandan da popomu tokatlıyordu, galiba popom iyice kızarmıştı. Biraz sonra, “Geliyoruuum…” diyerek, içime bir volkan gibi akıttı ve sikini çıkardı. Tam ben bitti derken, Murat yerleştirdi sikini göbütüne, o başladı pompalamaya. Murat’la daha öncesinde çok sikiştiğimiz amacıyla, beni nasıl sikeceğini biliyor, seri sikiyordu. Aynı anda da memelerimi okşuyordu ve biraz sonra sarsılmaya başladı ve sikini göbütünden çıkartıp belime döllerini boşalttı.

Harikaydi ama göbütün yanıyordu. Bir numara yapmam lazımdı, yoksam bu üç adam beni sike sike öldüreceklerdi. Onlara “Banyoda temizlenip geleyim…” dedim. Banyoya giderken cebimi de yanıma aldım. Amımı göbütünü temizlerken, kendi cebimden, sanki beni arıyorlarmış gibi müzik çaldırdım ve sanki kocamla konuşur gibi yaptım. Telefonu kapatıp banyodan çıktım ve “Ya kocam olacak bu adam delirtecek beni…” dedim. Murat, “Hayırdır sevgilim?” dedi. “Ya kocam 15 dakikaya kadar eve gelecekmiş, bir isteğimin olup olmadığını soruyor. Benim bundan sonra eve gitmem lazım, bana müsade.” dedim.

O sırada Mehmet ayağa kalkıp, “Nereye gidiyon, dur hele, o güzelim götünden bana da birkez ver!” demez mi. “Verirdim ama vaktim yok hayatım, diğer sefere…” deyip kandırdım ve onlardan ayrıldım. Napiim, canım çok yandıydı…

Göbütünün acısı 10 günde geçmedi, çok feci sikmişlerdi. Ha bu arada, vakit vakit gene veriyorum, ama aynı anda üç şahsa değil, öyle uyuşma yaptım Murat’la. Napiim, sik yemesine bayılıyorum.

Kimbilir belki size de bir gün veririm, kısmet… Bütün sikici erkekleri öpüyorum!

 

Anahtar: azgın evli kadınlar, evli kadınların seksi, evli bayan pornosu, evli kadın sex itirafları, evlilerin sex hikayeleri, evli kadın sikiş hikayeleri, aldatan eşler, swinger seks hikaye, swenger sex itirafları, eş değiştirme sex hikayeleri,

Listing ID: 5865b439ec37a99d

Report problem

Processing your request, Please wait....

2 Yorum a/e “Kocam ilgisiz bıraktı bende aldatıyorum”

  1. ankaralı06 on 19 Temmuz 2018 @ 12:52

    seni sike doyurmayı bende isterdim

  2. Gerçekten çok samimiyim bu konuda bende çok istiyorum bana yardım cı ol ne olur pişman olmicaksınız lütfen

Yorum Yaz