Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Şirket eğlencesinde otelde herkes üzerimden geçti

  • Liste: 4 Eylül 2017 02:00
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Merhabalar sex hikayeleri okurları ben Sibel. 24 yaşında özel olarak gösteriler yapılmakta olan sirklerde görev alıyorum. Bu görev yapmış olduğum yerlerden birisinde yaşamış olduğum seks dolu anları sizler ile paylaşacağım. Seks konusunda sınır tanımıyorum. Birlikte olduğum erkek ile sınırsız şekilde sevişerek kendimden geçmek istiyorum.
Görev almış olduğum şehre geldiğimde havaların sıcak olmasından dolayı, sirk çadırında kalmak yerine kendime kliması olan lüks bir otel odası bakmaya başlamıştım. Şehre yabancı olduğum için, bana yakın olan oteli tercih etmek istiyordum. Bir süre dolaştıktan sonra uygun bir yeri bulmuştum. Otele girdikten sonra otel çalışanı olan genç adamla konuşmaya başladım. Gerçekten yakışıklı ve konuşmalarına dikkat eden kibar bir beyefendiydi. Genelde zaten bu tip yerlerde çalışan kişileri özel olarak seçmiş olduklarını düşünüyordum. Tarzım olarak bende bu tip erkeklerden hoşlanmış olduğundan dolayı farklı şekilde ilgimi çekiyordu.

Kendime ait odama geçtikten sonra yatağıma uzandım. Yarın gösteri yerinde fazla şekilde yorulacağım için dinlenmek istiyordum. Otelden çıkarken resepsiyon çalışanı yakışıklı adam bana gösteri yerini sormuştu. Akşam iş çıkışında kendisi de gelerek beni izlemek istediğini söylüyordu. Aslında bu ilgisi hoşuma gitmişti. Bende kendisine telefon numaramı verip geleceği zaman haber etmesini istedim. Otelden ayrılarak çadıra gittim. Çadır içerisinde kendime ait bölgede kıyafetlerimi giyinerek hazırlanıyordum. Bu sırada telefonumun çaldığını duydum. Telefona bakmış olduğumda arayan kişi genç adamdı. Gelmiş olduğunu ve hemen kapıda beklediğini söylüyordu. Bende üzerimi giyinmekte olduğumu ve hemen yanına geleceğimi belirttim.

Sirk kapısına gittiğimde genç adamın şık kıyafetini seçerek yanıma hazırlanarak geldiğini gördüm. İçeriye alarak kendisine ait ayırmış olduğum özel yere oturttum. Çalışan diğer arkadaşlardan da ilgilenmelerini söyleyerek içecek ikram etmelerini belirttim. Sirkte gösterimi yaparken beni pür dikkat gözler ile izliyordu. Bakışları benim üzerimde inanılmaz şekilde etkili olmuştu. Gösteri bitmesinden sonra otele dönecektim. Kendisine ait aracı olduğunu belirten genç adam, beni otele bırakabileceğini belirtti. Bende araca binerek otele geçtik. Otele gelmiş olduğumuzda benimle odama gelmesini istedim. Bu yapılacakların doğru olmadığını belirtmiş olsa da, ısrarlarım sonucunda benimle odaya çıkmıştı.

Benim artık kaybedecek boşa harcanacak zamanım olmadığı için genç adamdan sevişmek istediğimi söyledim. Bunu nasıl yaptığıma da gerçekten şaşırıyordum. Dudaktan başlayan sevişmemiz sırasında ikimizde heyecanlıydık. Vücudumuz gerçekten titriyordu. Sevişerek soyunmuş üzerimizde hiçbir şey kalmamıştı. Bir süre sonra artık kıvama geldiğimiz için, bacaklarım arasından sikini amcık içime almak istiyordum. Kalın sikini dayadığı gibi içime girmişti. O aletinin içinde olduğunu hissetmek boşalmam için yeterliydi. Boşaldıkça daha çok sikişiyor. Kalın siki dibine kadar yemek istiyordum. Her ikimizde kasılarak boşalır duruma geldik. Bu yaşadıklarım benim için çok önemli bir geceydi. Daha sonraları ise bir daha görüşme fırsatını bir türlü yakalayamadık.

Listing ID: 67259ac88f4ad841

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz